Regulační poplatky - změny v roce 2015

Do konce roku 2014 jsme byli povinni platit třicetikorunové regulační poplatky zavedené od roku 2008. Platili se při návštěvě praktického lékaře a ve všech ambulancích. Od roku 2015 však došlo ke změně.

Regulační poplatky v roce 2015

Jediný regulační poplatek, který zůstal v platnosti, je devadesátikorunový poplatek za služby na pohotovosti a dále za využití zubní pohotovosti. Pokud v rámci ošetření na pohotovosti lékař zjistí, že stav pacienta vyžaduje hospitalizaci, pacient ani zde regulační poplatek neplatí. Pokud o to pacient požádá, lékař, který od něj přijímá regulační poplatek za služby pohotovosti, je mu povinen vydat doklad o jeho zaplacení.

Výčet podmínek a situací, ve kterých pacient tento jediný regulační poplatek platit nemusí

 • pojištěnec, který se prokáže potvrzením o pobírání pomoci v hmotné nouzi, které není starší než 30 dnů
 • děti umístěné v dětských domovech do tří let věku, v zařízeních ústavní a ochranné výchovy, v ústavech pro zdravotně postižené, děti zařazené do ústavní výchovy rozhodnutím soudu, děti svěřené do pěstounské nebo pečovatelské péče apod.
 • osoby využívající sociálních pobytových služeb, žijící v domovech pro seniory či zdravotně postižené, se zvláštním režimem a ve zdravotnických zařízeních lůžkové péče, a to za předpokladu, že po uhrazení pobytu a stravy je stanovený zůstatek ve výši alespoň 15 % příjmu menší než 800 Kč, nebo nemají-li žádný příjem, což dokazují potvrzením ze sociálních služeb (ne starším než 30 dnů)

Za recept a pobyt v nemocnici již nezaplatíme

Od 1.1. 2015 byly také zrušeny třicetikorunové regulační poplatky za recept, stokorunové a šedesátikorunové poplatky za pobyt v nemocnici byly zrušeny již v roce 2014.

Co přinese zrušení regulačních poplatků?

Odpůrci zrušení regulačních poplatků hovoří o miliardových ztrátách pro české zdravotnictví, většina obyčejných lidí však tyto změny bezesporu vítá. Uvidíme, jak dlouho je budeme moci využívat a jaké změny přinese budoucnost.

Foto: Pixabay.com

Regulační poplatky - změny v roce 2015 patří do témat
 • anita jones 19.10.2015 12:31:29

  Ahoj,
  To je informovat širokou veřejnost, že paní Anita Jones, soukromé půjčky věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme se úvěr na 2% úrokovou sazbou pro jednotlivce, firmy a společnosti při jasné a pochopitelné formě a kondici. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (anitajones154@gmail.com)

  • Re: Julia Simon 24.02.2018 22:28:45

   zdravo
    Svatko tko ovo vidi diljem svijeta, na ovom su mjestu mnogi prevaranti, imam dobre vijesti za dijeljenje. Molim te, pridružite mi se da budem sretan i zahvalan vjerovniku. Upravo sam dobio zajam od GLOBAL FINANCE LIMITED koji je legitiman.
    Ovako ću dobiti njihovekontakte. Vidio samsvjedočenje gospođe WulanSari iz Rumunjske na ovomforumu o tome kako je dobilazajam od nje i dala im e-mailsvima"augustaibramhim11@gmail.com" pa sam ih odmahposlao e-poštom i odgovorilisu na moj e-mail, Iskreno , Upočetku sam jako uplašen jersam izgubio svoj novac takoglupo prije. Ali, bio samiznenađen što manje od 3sata kasnije, zajam u iznosuod 52.000 eura koji sam podniozahtjev za stvarno prenesen namoj račun.

   Cijeli proces je jednostavan. I zajmovi u hitnim slučajevima po stopi od 2% nisam dobio nikakvu naknadu. Nije mi potreban jamac. Do sada sam još uvijek teško vjerovati da je to istina. Mislio sam da sanjam kad dobijem upozorenje iz moje banke. Sada je moje srce ispunjeno radošću. Moj jednostavan savjet svakome tko traži istinski poticaj da dobije legitiman iznos zajma za pokretanje posla ili za financiranje projekta je da ih e-poštom sada i iznenađeni ste koliko sam iznenađen. Htjela bih posebno zahvaliti Nuliani novi za davanje svojih kontakata na ovom forumu.

    A ako ih nazovete idobijete zajam od njih, a tonije sve, oni imaju budućnostkoja također pružafinancijske savjete o tomekako uložite svoj kredit kakobiste bili sigurni da višenikad nećete postatisiromašni u vašem životu iovoj službi. Besplatno,širite dobre vijesti tako dadrugi mogu imati koristi.Hvala, ponovno ih pošaljitee-poštom ^"augustaibramhim11@gmail.com"
   ^, Moje ime je Julia Simon Kontaktirajte me, ovo je moja poruka e-pošte juliasimon460@gmail.com
    Napomena: Svi scammers traže registraciju, budite oprezni, sve je muljaža. Neka vas Bog blagoslovi
   Hvala vam

 • Do You Need Bank Instrument To Fund Your Projects? Tommy Champion 16.02.2018 15:29:55

  We are Providers of all types of BG and SBLC with the best workable procedures. Our BG/SBLC ranges from MT799, MT760,(Both two way confirmation), MT103/23, MT103 (Both can be one way confirmation and two way confirmation) in USD and EUROS. Issuing Bank ranges from Top world 25 banks with face value ranging from 1M EUROS/USD to 5B EUROS/USD

  BROKERS ARE WELCOME & 100% PROTECTED!!!
  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and cases to ourattention and in completeconfidence we will worktogether for the benefits ofall parties involve

  For further details contact us with the below information Thank you.

  Contact Person: Mr. Tommy Champion
  Email: trustco.financeplc@gmail.com
  Skype ID: trustco.financeplc

 • Get a Loan Today At 3% Interest Rate Carlos romero 03.02.2018 13:05:02

  Get a Loan Today At 3%Interest Rate, contact usat:stellamorrisloanfirm@gmail.com

  Welcome to STELLA MORRIS LOAN FIRM, This is a legit loan Company, formed to help individuals who are in need of financial crises and help them achieve their goals in life.

  Available Loans we offer are,

  1. Personal Loans (Secure and Unsecured)
  2. Business Loans (Secure and Unsecured)
  3. Combination Loan
  4. Consolidation Loan And Many More:

  Interested clients should please send request to our email for application form and terms. Try and see for your self, our wonderful services that does not exceed working days for loan processing and just only (1)hour 35 minutes of loan Transfer.

  EMAIL---[stellamorrisloanfirm@gmail.com]

  Warm Regards

 • Muhammed Emir Harun 30.11.2017 13:27:28

  We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

  We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

  DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

  1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

  2. Currency : USD/EURO

  3. Age of Issue: Fresh Cut

  4. Term: One year and One day

  5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

  6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

  7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

  8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

  9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

  10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

  11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


  Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.  Name: Muhammed Emir Harun

  Contact Mail:info.financewizardltd@gmail.com

 • Mrs.Emilia Fedorcakova 22.11.2017 13:00:51

  Attention! Attention!! Attention!!!,

  Do you need an urgent financial credit ***? *Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com Very fast and direct transfer to your bank account * Repayment starts Six months after you get your Loan in your bank account * Low interest rate of 1% * Long-term repayment (1-30 years) Height * Flexible ***then monthly payment *.Email : bdsfn.com@gmail.com

  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com How long will it be financed? After submitting the application *** You can expect a preliminary answer less than 24 hours funding in 72-96 hours after receiving the information they need yours.
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Name :
  Country :
  Phone number :
  Amount Needed as Loan :
  Purpose of Loan :
  Have you applied for loan online before (yes or no)
  Email : bdsfn.com@gmail.com
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Mrs.Emilia Fedorcakova

 • WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS. Ceren 13.08.2017 07:30:00

  WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

  Are you a business man or woman? Are you in any financial mess or Do you need funds to start up your own business? Do you need a loan to start a nice Small Scale and medium business? Do you have a low credit score and you are finding it hard to obtain capital loan from local banks and other financial institutes?. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

  Our loans are well insured for maximum security is our priority, Our leading goal is to help you get the services you deserve, Our program is the quickest way to get what you need in a snap. Reduce your payments to ease the strain on your monthly expenses. Gain flexibility with which you can use for any purpose from vacations, to education, to unique purchases. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

  We offer a wide range of financial services which includes: Business Planning, Commercial and Development Finance, Properties and Mortgages, Debt Consolidation Loans, Business Loans, Private loans, Home Refinancing Loans with low interest rate at 1.00% per annul for individuals, companies and corporate bodies. Get the best for your family and own your dream home as well with our General Loan scheme. Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com ( PergoCF@qualityservice.com ) PergoCF@gmail.com

  WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.

  Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
  Kindly write us back with the loan information;
  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If you are interested to get a loan then kindly write us with the loan requirement. Please, contact us for more information: PergoCF@qualityservice.com ( PergoCF@gmail.com ) PergoCF@cheerful.com
  Yours Sincerely,
  Mrs. Ceren Kelly
  PergoCF@gmail.com
  PergoCF@qualityservice.com
  PergoCF@cheerful.com

  We look forward to hear from you ASAP

  Interested applicants should Contact us via email: PergoCF@cheerful.com

 • Affordable Loan Offer Dell Loan 29.07.2017 01:02:28

  DO YOU WANT A PERSONAL/BUSINESS/INVESTMENT LOAN?

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 24 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $10,000 to a maximum of $10 million. Email: Dellloan@aol.com

  Hello we offer International loan to both individuals and companies worldwide. Our interest rate is 1% per year.We give loan from any amount of $5000 to $500 million for any legal purpose.We also give loan from a long term of 1-25 years . So if you need any financial a***** of any kind to sort things out, this is the company you can trust and relay on. Applications is available for applicants who are 18 years and older.Contact us today for all your financial needs.Email: Dellloan@aol.com


  Hello.
  Are you in search of a legit loan lender, tired of being turned down by banks and mortgage,are you tired seeking Funds to finance your Business, or are you financially embarrassed that you cannot pay up your Debt and Bills, Do you think of getting a Financial Help ? while don't you hurry now and Grab your Guaranteed and Unsecured Loan today at Dell Loan, we give out the best service ever to all our customer, and will are working towards and beyond our customers reach and expectation, as we Render out all kinds of Loans. to Loan seekers, Individuals, Cooperate Organization's, Companies, and so on.We give LOANS at the range ?10,000.00 and ?10,000,000,000. 00, Pounds, Euros Max. with an interest rate of 1%.So do you need a loan today to finance your budget. Email: Dellloan@aol.com


  *Truck Loans
  * Personal Loans
  * Debt consolidation loans
  * Car Loans
  * Business Loans
  * Education Loans
  * Mortgage
  *Refinancing Loans
  * Home Loans

  DO YOU NEED 100% FINANCE? we give out loans with an affordable interest rate of 1% (Dellloan@aol.com) aims is to provide Excellent Professional Financial Services.

  I await your email today.
  Email: Dellloan@aol.com
  Best Regards
  Mr. Robert Conyer

 • půjčku Mercelo Silveira 07.07.2017 07:19:07

  Dobrý den,

  Jmenuji Mercelo Silveira zIndonésie jsem obdrželpřímou půjčku ve výši10.000 EURO Ženu statečnoupaní Arlene Williams, že jeto dobrá žena, a byl jsemvelmi frustrovaný, protoženevěřím, že stáleexistuje reálná úvěrspolečnosti příteli. PanDiego mi vypráví o tom, jakse dostala půjčku odúvěrové společnosti, paníArlene Williams, tak jsem serozhodl požádat o půjčku abyl jsem opravdu překvapen,když obdržel zprávu můjbankovní účet, sezapočítává částka 10 000EURO. Takže radím vám,pokud chcete úvěr, obraťtese na Ms. Arlene Williamsvoláním WhatsApp+2349079785567 e-mail nebovolejte společnost(Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistětese, že budete mít svépůjčky.

  pozdravy

  Mercelo Silveira.

 • půjčku Mercelo Silveira 07.07.2017 07:17:33

  Dobrý den,

  Jmenuji Mercelo Silveira zIndonésie jsem obdrželpřímou půjčku ve výši10.000 EURO Ženu statečnoupaní Arlene Williams, že jeto dobrá žena, a byl jsemvelmi frustrovaný, protoženevěřím, že stáleexistuje reálná úvěrspolečnosti příteli. PanDiego mi vypráví o tom, jakse dostala půjčku odúvěrové společnosti, paníArlene Williams, tak jsem serozhodl požádat o půjčku abyl jsem opravdu překvapen,když obdržel zprávu můjbankovní účet, sezapočítává částka 10 000EURO. Takže radím vám,pokud chcete úvěr, obraťtese na Ms. Arlene Williamsvoláním WhatsApp+2349079785567 e-mail nebovolejte společnost(Arlenewilliamsloanfinance@hotmail.com) a vždy ujistětese, že budete mít svépůjčky.

  pozdravy

  Mercelo Silveira

 • anatiliatextileltd 20.05.2017 19:25:14

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5000 to a maximum of $20 million.

  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:
  Have You Applied Before?...
  With Best Regards.
  Mrs. Magaret Becklas
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Emaill: bdsfn.com@gmail.com

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5000 to a maximum of $20 million.

  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:
  Have You Applied Before?...
  With Best Regards.
  Mrs. Magaret Becklas
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Emaill: bdsfn.com@gmail.com

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5000 to a maximum of $20 million.

  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:
  Have You Applied Before?...
  With Best Regards.
  Mrs. Magaret Becklas
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Emaill: bdsfn.com@gmail.com

 • anatiliatextileltd 20.05.2017 19:13:25

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5000 to a maximum of $20 million.

  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:
  Have You Applied Before?...
  With Best Regards.
  Mrs. Magaret Becklas
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Emaill: bdsfn.com@gmail.com

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5000 to a maximum of $20 million.

  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:
  Have You Applied Before?...
  With Best Regards.
  Mrs. Magaret Becklas
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Emaill: bdsfn.com@gmail.com

  We have provided over $1 Billion in business loans to over 15,000 business owners just like you. We use our own designated risk technology to provide you with the right business loan so you can grow your business. Our services are fast and reliable, loans are approved within 72 hours of successful application. We offer loans from a minimum range of $5000 to a maximum of $20 million.

  - Complete Name:
  - Loan amount needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose of loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:
  Have You Applied Before?...
  With Best Regards.
  Mrs. Magaret Becklas
  Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
  Emaill: bdsfn.com@gmail.com

 • Johnson Hatton 12.05.2017 11:01:01

  We have a direct genuine provider for BG/SBLC specifically for lease, at leasing price of 4+2 of face value, Issuance by HSBC London/Hong Kong or any other AA rated Bank in Europe, Middle East or USA.

  Contact : Mr. Johnson Hatton
  Email:johnsonhatton@gmail.com
  Skype ID: johnson.hatton007

  Intermediaries/Consultants/Brokers are welcome to bringtheir clients and are 100%protected. In completeconfidence, we will worktogether for the benefits ofall parties involved.

  All inquires to Mr. Johnson Hatton should include the following minimum information so I can quickly address your needs:

  Complete contact information:
  What exactly do you need?
  How long do you need it for?
  Are you a principal borrower or a broker?

  Contact me for more details.

  Johnson Hatton

 • Adakah anda memerlukan pinjaman REMY.CREDIT 09.12.2016 04:53:10

  Ahoj

  Potrebujete úver alebofinancovania z akéhokoľvektypu? Boli odmietaný svojejbanky kvôli zlou úverovou?Máte nezaplatené účtyalebo v dlhoch? Máme dobrýsplátkový kalendár snízkou úrokovou sadzbou vovýške 2%. Pre viacinformácií, kontaktujte náspriamo prostredníctvome-mailu:REMY.CREDIT111@gmail.com~~HEAD=pobj, typ našich úverovýchslužieb, ktoré vydáva

  Formulár žiadosti o úver

  Mená uchádzačov: ____________________
  Výška úveru sa požaduje: __________________
  Doba trvania úveru: _________________
  Účel úveru: _______________________
  Adresa žiadateľa: _________________
  Povolanie: __________________________
  Mesto: ___________________________
  Štát: __________________________
  Krajina: __________________________
  Rod: _____________________
  Vek: ________________________
  požiadať o pôžičku pred ...........
  Telefónnečíslo:___________________________________
  Kontakt: E-mail: REMY.CREDIT111@gmail.com

  • Re: Adakah anda memerlukan pinjaman john 20.01.2017 13:58:19

   JSTE byl vybrán po boku OSTATNÍ
   K požádat o půjčku v naší společnosti -------

   Business & Osobní úvěr Nabídka ---
   Cenově splátky půjčky .----
   Garantované fixní platby .----
   Garantované fixní úrokové sazby 2% -

   Myslíte si, potřebují finanční pomoc?
   Potřebuji osobní půjčku pro nečekané výdaje?
   Potřebujete činnosti Setup úvěr?
   Potřebujeme 1. Royal Financial poskytuje osobní půjčky jednotlivcům
   A firmy Body s žádným nebo méně než dokonalé úvěru.
   Nabízíme od 5,000.00 USD na 900 milionů USD,
   (Takže v případě zájmu nás kontaktujte: johnloanhomee@gmail.com)

   CELÉ JMÉNO:--------
   ZEMĚ:------
   STÁT:-----
   Pohlaví: -----
   STAV: ------
   Zaměstnání: ------
   MĚSÍČNÍ PŘÍJEM: -----
   TELEFONNÍ ČÍSLO:------
   Částka potřebná jako úvěru: ------
   Dobu trvání úvěru:

   Laskavě kontaktujte naši recepci prostřednictvím níže e-mailu a telefonu;

   Veškerou Mail: johnloanhomee@gmail.com

   Laskavě odpoví zpět přes výše uvedenou e-mailu, pokud máte zájem. johnloanhomee@gmail.com

   Díky za váš čas.

 • Credit Solution Company 12.01.2017 04:39:06

  Ahoj!

  Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

  € 1.000 € 10,000,000.00
  * Účelem * úroková sazba ve výši 3%
  * Volba mezi platy 1-20 let.
  * Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
  * Flexibilita úvěru.

  Pro pomoc, obraťte se nanás. E-mail:creditsolutioncompany@gmail.com

  S pozdravem
  Řízení

 • Re Robby 09.08.2016 10:28:33

  Žádná kontrola kreditu, Fast Schválení

  Finance schválena a přemístit IN 2-5 dní


  Potřebujete finanční pomoc? Nízko úrokové sazby ve výši 3%? Pokud ano dostat zpět vyplněním formuláře žádosti o úvěr:

  Máte-li zájem, Odpovědět dnes pro více informací.


  Žadatel Osobní údaje.

  Celé jméno:
  Pohlaví:
  Stav:
  Adresa:
  PSČ / Město:
  Země:
  Datum narození :
  e-mail:
  Potřebné množství:
  Půjčka Doba trvání:
  Plat / roční příjem:
  Povolání:
  Účel úvěru:
  Telefon:
  Fax:

  Pan Sean Kent / MD /

  Kontaktní e-mail:robbyhilsoncooperative@gmail.com  ----------------------------------------------------------------
  Motto: Finanční stabilita je naše starost celému světu.

  +12138145995

 • Loan Offer William Stones 06.09.2015 18:14:35

  Potřebujete úvěr nebo pomoc pro dokončení projektu finanční, osobní
  používají, a pokud ano, prosím, kontaktujte nás, jako my
  Nabízíme úvěry členům veřejnosti, tak nízké, jak 2%
  Kontaktujte nás e-mailem
  williamstonesfinancialhomes@gmail.com .......

  • Re: Loan Offer hope 04.08.2016 03:34:19

   Tato úžasná příležitost vám přináší Hopefull financování. Nabízíme úvěr za úrokovou sazbou ve výši 2% pro všechny účely. Hopefull finanční služby rozdávat záruční podnikatelských úvěrů, automobilový úvěrů na bydlení, úvěrů na bydlení @ 2% úrokovou sazbou. pokud jste unavení hledat půjčku zřídit své vlastní podnikání nebo pro jiný účel Odpovězte prosím na tento e-mailu (hopefullfinancing@gmail.com)

  • Re: Loan Offer hope 04.08.2016 03:34:18

   Tato úžasná příležitost vám přináší Hopefull financování. Nabízíme úvěr za úrokovou sazbou ve výši 2% pro všechny účely. Hopefull finanční služby rozdávat záruční podnikatelských úvěrů, automobilový úvěrů na bydlení, úvěrů na bydlení @ 2% úrokovou sazbou. pokud jste unavení hledat půjčku zřídit své vlastní podnikání nebo pro jiný účel Odpovězte prosím na tento e-mailu (hopefullfinancing@gmail.com)

 • finance service 19.06.2016 08:53:04

  Zdravím každého.

  Jsem pan Paul Williams soukromá půjčka věřitele, jsme soukromé subjekty poskytující všechny druhy půjček lidem, kteří jsou finančně dolů a potřeby finanční pomoci, dáváme z úvěrů na velmi levné sazby bez stresu. naše společnost je dobře zapsána a schopné rozdávání úvěrů fyzickým osobám a spolupracovat subjekty v dobrých podmínkách. Naše služby jsou rychlé a snadné. Máte-li zájem o získání úvěru od nás laskavě kontaktujte nás na naší firemní email: paulwilliamsfinance@gmail.com

  navštívit nás ještě dnes pro naše spolehlivé služby
  Pozdravy
  Pan Paul Williams.
  Firma E-mail: paulwilliamsfinance@gmail.com
  Kontaktujte nás nyní.

 • Úvěr Nabídka Apply Now Scott Douglas 31.05.2016 09:50:45

  Ahoj
  Jsem Scott Douglas Soukromý úvěr půjčovatel hledají podnikatelský úvěr, osobní půjčky, hypotéky, půjčky na auta, studentské půjčky, konsolidace půjček, nezajištěných záruk, rizikového kapitálu, atd ... Nebo jednoduše odmítnout úvěr od banky nebo finanční instituci pro jeden nebo více důvodů? Máte správné řešení pro úvěr! Nabízíme úvěry podnikům a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 2%. Takže pokud jste
  Zájem o rychlé a zaručeného úvěru. Vyplňte prosím níže uvedený formulář úvěrů a e-mailem na nás dnes Via: easyloanfirm05@gmail.com
  JMÉNO:................
  STÁŘÍ:.................
  SEX:...................
  STÁT:....................
  Kontaktní telefonní číslo: ................
  ADRESA:......................
  MĚSTO:...................
  STÁT:....................
  ZEMĚ:...................
  PSČ:.....................
  PROFESE:.......................
  MĚSÍČNÍ PŘÍJEM:....................
  Částka potřebná: ......................
  Veškeré údaje o bance ....................
  Když budete potřebovat: .........................
  Účelu úvěru: ........................
  V konkurzu nebo NOT: ..........................
  Doba splácení: .......................
  E-MAIL...............................
  Laskavě kontaktujte nás ještě dnes, aby vaše rychlý, zaručený a Snadná půjčka
  Čeká na vaši rychlou odpověď
  S pozdravem, Scott Douglas

 • ADRIANA JAVIER 15.04.2016 23:47:31

  Dobrý den, jmenuji se Adriana Javier, se stali obětí podvodu v rukou falešných věřitelů. Ztratil jsem asi 45,000euro, protože jsem potřeboval velký kapitál 200,000euro. Málem jsem umřel, jsem neměl kam jít. moje věc byla zničena, a přitom jsem ztratil syna. Nemohla jsem to děje znovu. V prosinci 2014 jsem potkal kamaráda, který mě přivedl k dobré matce, paní Camila Pedro, který mě nakonec pomohla zajistit úvěr ve společnosti. dobrou matkou chci využít této příležitosti a poděkovat vám a Bůh vám žehnej i nadále. Také jsem rád využil této příležitosti k radě kolegy české republikáni, že existuje mnoho podvodníci tam venku, takže pokud budete potřebovat úvěr, a chtějí, aby zajistila úvěr rychle, pouze zaregistrovat prostřednictvím paní Camila Pedro přes email: camilapedro93@gmail.com , můžete mě kontaktovat také prostřednictvím tohoto e-mailu: javieradriana93@gmail.com, pokud máte jakékoliv pochybnosti. prosím, ona je jediná osoba spolehlivá a důvěryhodná.
  Děkuji.

 • Potřebujete úvěr nebo financování z jakéhokoli důvodu, jako jsou: Gladyr Natalia 15.12.2015 15:39:35

  Dobrý den pane / Vážená paní,

  Jste obchodní muž nebo žena?
  Potřebujete úvěr nebo financování z jakéhokoli důvodu, jako jsou:
  • Osobní úvěr,
  • obchodní expanze,
  • Business Start-up,
  •Školství,
  • Konsolidace dluhu,
  • Hard Peníze Půjčky,
  • Car úvěr, atd ...

  Každá zúčastněná Žadatel by měl dostat zpět ke mně přes gladyrnatalia@gmail.com

  Pozdravy,
  Paní Gladyr Natalia
  generální ředitel
  GLADYR NATALIA ÚVĚR FIRMY

 • loan offer Mr Ahmad Zuhdy 12.10.2015 00:42:04

  Ahoj,

    Nabízíme úvěry fyzickým osobám, firmám a spolupracovat orgánů na 3%
  úroková sazba na roční, minimální částka, kterou můžete půjčit, je
  $ 2,000.00 amerických dolarech Maximálně $ 10.Million.Please, poskytovat
  Následující:

  Tady je informace od zpracovávat úvěr.

  1) Vaše jméno ...................
  2) Vaše země ................
  3) Vaše funkce .............
  4) Váš rodinný stav .........
  5) Telefon ................
  6) MĚSÍČNÍ PŘÍJEM ............ ..
  7) ADRESA .....................
  8) účel úvěru .............
  9) Úvěr REQUEST ................
  10) TELEFON ..................
  11), podmínky poskytování úvěru a doba trvání ...

  Společnost E-mail: ahmadzuhdyfirm99@hotmail.com
  Pan Ahmad Zuhdy

 • juliusbeckerfinancialhelp Ο κ Julius Becker 06.10.2015 04:52:24

  Potrebujete pujcku platit své úcty? Potrebujete osobní nebo podnikatelský úver? Potrebujete úver pro ruzné jiné úcely? Pokud ano, prosím, kontaktujte nás ješte dnes o pujcku. Nabízíme nejvetší úver ve výši 100 milionu dolaru, buší EUR 5,000.000.000. Nabízíme úver @ 3% pevná úroková sazba po celou dobu 1-20 let. Dáme dva mesíce bezúrocné období, než zacne mesícní splátka. Takže, pokud máte zájem, prosím, vyplnte formulár níže a vrátit se k nám co nejdríve ke zpracování.

  Celé jméno: ...................
  Pohlaví: ...................
  Vek: .....................
  Adresa: ................
  Mesto: .......................
  zeme: ..................
  Výše úveru: ..............
  Doba trvání úveru: .............
  Telefonní císlo: ................
  povolání: ...................
  mesícní príjem: ..............
  Úcel úveru: .................
  Už jste požádali o pujcku pred? .............

  Jakmile obdržíme vaši žádost, úver, mesícní splátka je vypoctena a poslal k vám, vcetne informací o úctu, platit mesícní splátku (oddechový cas ze dvou (2) mesícu od doby), a poslat všechny dokumenty zpracování (napr jako schválení smlouvy, registracní príjem, prenos, atd.) Budeme Vás informovat a aktualizovat po celou dobu úveru period.if opravdu jste chteli
  vedet více o nás jeho našespolecnost web,(http://beckerfinancials.webs.com)juliusbeckerfinancialhelp@gmail.com
  Cekám na vaši odpoved.
  S pozdravem,
  Pan Julius Becker

 • Andrey Grishin 25.09.2015 09:17:43

  Jste unaveni z hledání půjček ?, jste byl odmítnut nerozdílně svých bank a jiných finančních institucí? Nabízíme úvěry v rozmezí od 3,000.00 Min - 20,000,000.00 maximum, se 4% úrokovou sazbou. Všechny zúčastněné kandidát by měl kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu: andrey.gris60@gmail.com

 • Loan Offer Peter Clark 06.09.2015 18:13:00

  Potřebujete úvěr nebo pomoc pro dokončení projektu finanční, osobní
  používají, a pokud ano, prosím, kontaktujte nás, jako my
  Nabízíme úvěry členům veřejnosti, tak nízké, jak 2%
  Kontaktujte nás e-mailem
  peterclarkloanfirm@gmail.com .......

 • Ponuka pôžičky. Mr Titcomb Brown 13.08.2015 20:31:52

  Dobrý deň, somregistrovaná súkromné​​peniaze veriteľa.Dávame z úverov na pomocľuďom, firmám, ktorípotrebujú aktualizovať svojefinančnej situácii na celomsvete, s veľmi minimálneročnej úrokovej miery taknízke, ako 2% v priebehujedného roka až 30 rokovsplácania dobu trvania doktorejkoľvek časti sveta. Myrozdávať pôžičky vrozmedzí od 5000 eur na100000000 eur. Našepôžičky sú dobre poistenípre maximálnu bezpečnosť jenašou prioritou. Záujemca bymal kontaktujte násprostredníctvom e-mailu:(amigoloancompany1@yahoo.co.za)

 • Právne a cenovo dostupný úver Ponuka hotela je: 2% Joachim Hudec 07.08.2015 01:28:58

  daypay_pay@outlook.Dobrý deň, malých a stredných podnikov výplate úveru spoločnosti, malé a stredné podniky sa realitný Ako osobnej obchodnej úvery s kapitálovú základňu Medzi sumou Až 1,000.00 robiť 100.000,00 amerických dolárovú, Európske eurach britských librách pre jednotlivcov, KFU si spolupracovať Tela, bez ohľadu na ich rodinný stav, pohlavie, POLOHA náboženstvo, pivo, na ktoré malo byť právne prostriedky na splatenie úveru v stanovenej Lehote Musi hoci hoden Dôvery s úrokovými sadzbami Ako minimálne Ako 2%. e-mail (daypay_pay@outlook.com)

 • Joachim Hudec 07.08.2015 01:28:10

  daypay_pay@outlook.Dobrý deň, malých a stredných podnikov výplate úveru spoločnosti, malé a stredné podniky sa realitný Ako osobnej obchodnej úvery s kapitálovú základňu Medzi sumou Až 1,000.00 robiť 100.000,00 amerických dolárovú, Európske eurach britských librách pre jednotlivcov, KFU si spolupracovať Tela, bez ohľadu na ich rodinný stav, pohlavie, POLOHA náboženstvo, pivo, na ktoré malo byť právne prostriedky na splatenie úveru v stanovenej Lehote Musi hoci hoden Dôvery s úrokovými sadzbami Ako minimálne Ako 2%. e-mail (daypay_pay@outlook.com)

 • Lucie 05.05.2015 13:48:38

  Já zase nechápu, proč by se v nemocnici platit mělo. Celý život si člověk hradí zdravotní pojištění....

  • Re: miloš hyka 21.07.2015 12:50:21

   Lucie pravděpodobně jste ještě hodně mladá že to nechápete.
   Když jste doma tak kdo za vás hradí jidlo? kdo za vám vypere lůžkoviny zadarmo?
   Kdo vám vynese nočník od postele? pokud takového člověka máte jste štastná žena

 • poplatky u lékaře miloš hyka 21.07.2015 12:47:56

  Kolik zaplatím u lékaře za potvrzení o způsobilosti k řízení mot. vozidla nad 65 roků?
  děkuji za odpověd

 • Blanch 19.03.2015 17:42:40

  Nechápu, proč by se nemělo platit v nemocnici...doma také jím, takže výdaje mám stejně, navíc péče. Takhle si tam ustele každý bezdomovec neplatič! To pak je fakt levný hotel!

 • byla to blbost mirevana 21.01.2015 16:14:22

  Dobře to fungovalo a mělo to smysl.Peněz ve zdravotnictví je pořád málo.Chtělo by to ubrat armádě.

  • Re: byla to blbost Avalsidal 01.02.2015 14:32:48

   Jak ve zdravotnictví tak všude jinde je stále málo peněz. Ale na druhé straně se
   s nimi plýtvá. Lékaři si účtují nehorázné položky a služby jsou velice předražené.
   Navíc stále vidíme jak se šidí a strácí miliony v kapsách podnikavých lékařů a jejich
   manažerů. Když si spočítáte, že jdete jenom na injekci a lékař si naúčtuje 756.- Kč
   a to si ještě injekci donesete? Jsou to nadlidi. Ještě jsme neviděli lékaře chudákem.

 • Regulační poplatky Avalsidal 01.02.2015 14:26:15

  Jezdím každý rok do lázní KLP. Loni zrušili poplatky i v lázních a zařízení lázní si tyto poplatky naúčtovali jako nadstandartní pokoj. To znamená, že třeba v lázníchBělohrad se platil poplatek za minitelevizi 115.- Kč a loni naúčtovali 215.- Kč. Žádný nadstandart
  tam nevidím. Mají minitelevizor s tou nejmenší obrazovkou a malinkou ledničku.
  Ledničku nepoužívám, protože mám celodenní stravu a na televizi vidím tak ze 2 metrů. Co dělat? lázně potřebuji, jedině jet jinam, ale nikde se nedozvíte kde je to
  lepší, protože na internetu se takové údaje neuvádí.


Zdraví muže patří do témat

Adresář

Diskuze na téma Zdraví muže

 • Dana 22.02.2012 11:02 Šikana na pracovišti

  Víte,co mne zaráží nejvíc?Že všude,v tisku,v médiích,na internetu,v různých článcích a reportážích…

 • červená karkulka 04.01.2011 09:01 body vánoční soutěže

  Než se budete ztrapňovat dál, tak si opět přečtěte pravidla soutěže - ostatní to už dávno udělali,…

 • Vladimír11 04.02.2015 16:02 cholesterol

  Zdravím, jak jste sami zjistili při kontaktu s lékaři, oni skutečnou příčinu zvýšeného…

 • DJOKOVIC PAUL 03.12.2016 08:12 hubnutí

  AHOJ Je dobré sdílet Goodnews s vámi široko daleko, že jsme realiable úvěr vůdce, který může n…

Píšeme jinde


Zdravě.cz na Facebooku